O nas

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się młodą polską firmą, która prowadzi działania na szerokim obszarze kraju i po za jego granicami.
Powstaliśmy w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku. Zajmujemy się produkcją rzemieślniczą oraz sprzedażą grzejników dekoracyjnych, artystycznych, łazienkowych i FOTO.
Posiadają Państwo możliwość skonfigurowania istniejącego już w naszej ofercie modelu grzejnika, ale również stworzenie projektu od podstaw dla indywidualnych potrzeb grzewczych i wizualnych.
Wychodzimy na przeciw z innowacyjnymi rozwiązaniami w branży grzewczej, jak i dotyczącymi wystroju wnętrz. Nie tylko gonimy za modą, co wyznaczamy własne trendy. Udowadniamy, że grzejniki prócz swojej funkcjonalności są niesamowitą możliwością uzupełnienia wyglądu wnętrza każdego pomieszczenia, a nie rzadko jako jeden wyróżniający się element powodują 'efekt WOW'.

Nasze wyroby wykonane są zgodnie z polską i europejską normą : PN-EN-442
Grzejniki powstające w Naszej firmie mają atest higieniczny: HK/B/1288/01/2010


Nasze wyroby wykonane są zgodnie z Polską i Europejską normą:

PN-EN-442


Posiadają atest higieniczny: 

HK/ B/ 1288/ 01/ 2010

 

Przed opuszczeniem linii produkcyjnej nasze grzejniki poddawane są serii rygorystycznych testów mających na celu sprawdzić ich szczelność oraz wydajność.

Wyróżniamy się oryginalnym wzornictwem, rozmaitą kolorystyką i perfekcyjnym wykończeniem. Dajemy możliwość wykonania różnych wymiarów, dowolnych przyłączeń oraz wszystkich kolorów m.in. z palety RALL classic czy też lakierów strukturalnych. Dobór koloru nie ma wpływu na cenę, tak samo jak przyłączenie, płacimy jedynie za zużyty materiał.

Każdy nasz produkt objęty jest 5-letnią gwarancją door to door.

Po odpowiednie dobranie mocy grzejnika zachęcamy do kontaktu. - Nasi certyfikowani specjaliści służą nie tylko pomocą, ale także wiedządoświadczeniem

Pamiętajmy, że te grzejniki nie tylko mają wyglądać pięknie, ale przede wszystkim spełniać swoje podstawowe zadanie - czyli dbać o temperaturę naszych wnętrz.

Posiadamy bogatą ofertę i zachęcamy do zapoznania się z nią!

 

Zapraszamy do naszych Salonów Ekspozycyjnych w celu uzyskania większej ilości informacji. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl