O nas

O nas

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się Polską firmą powstałą w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku. Zajmujemy się produkcją oraz sprzedażą grzejników dekoracyjnych , artystycznych, łazienkowych oraz FOTO. Mają u nas Państwo możliwość skonfigurowania oraz zamówienia grzejnika idealnie dopasowanego nie tylko do swojego mieszkania ale także do swoich potrzeb.


Nasze wyroby wykonane są zgodnie z Polską i Europejską normą :

PN-EN-442


Posiadają atest higieniczny: 

HK/ B/ 1288/ 01/ 2010

 

Przed opuszczeniem lini produkcyjnej grzejniki nasze poddawane są serii rygorystycznych testów mających na celu sprawdzić ich szczelność oraz wydajność.
Wyróżnia nas oryginalne wzornictwo, bogata kolorystyka i perfekcyjne wykończenie. Możliwość wykonania różnych wymiarów, dowolnych przyłączeń oraz wszystkich kolorów z palety RALL classic czy też lakierów strukturalnych , u nas kolor nie ma wpływu na cenę , tak samo jak przyłączenie, płacimy jedynie za zużyty materiał.

Każdy nasz produkt objęty jest 5 letnią gwarancją door to door.
Po odpowiednie dobranie mocy grzejnika zachęcamy do kontaktu  - Nasi certyfikowani specjaliści służą nie tylko pomocą, ale także wiedzą i doświadczeniem. pamiętajmy, że te grzejniki nie tylko mają wyglądać pięknie ale przede wszystkim spełniać swoje podstawowe zadanie czyli dbać o temperaturę naszych wnętrz.  Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą oferta !

 

Zapraszamy do naszych Salonów Ekspozycyjnych po uzyskanie więcej  informacji. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl